Nowe lokale użytkowe w powiecie Pruszkowskim

Hala targowa Mazowieckie - Pruszkowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Pruszkowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Pruszkowskim

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie, WKD, a w Pruszkowie i Piastowie – linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

W powiecie Pruszkowskim aktualnie jest na sprzedaż 708 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 35 inwestycjach deweloperskich, z których 206 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Pruszkowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 162,00 m2, w tym:

  • 29 mieszkań 1-pokojowych,
  • 132 mieszkania 2-pokojowych,
  • 247 mieszkań 3-pokojowych,
  • 135 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Pruszkowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Pruszkowskim wynoszą od 4 781 zł do 7 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Pruszkowskim kosztuje 174 258 zł.

Ceny domów w powiecie Pruszkowskim

W powiecie Pruszkowskim mamy 142 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 73,00 do 182,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Pruszkowskim wynoszą od 3 888 zł do 6 299 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Pruszkowskim kosztuje 393 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Pruszkowskim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe w powiecie Pruszkowskim

Lokale użytkowe w powiecie Pruszkowskim

Podobne lokalizacje