Nowe lokale użytkowe w powiecie Legionowskim

Hala targowa Mazowieckie - Legionowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Legionowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Legionowskim

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

W powiecie Legionowskim aktualnie jest na sprzedaż 78 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich, z których 56 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

6 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Legionowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 70,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 3 mieszkania 2-pokojowych,
  • 33 mieszkania 3-pokojowych,
  • 11 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Legionowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Legionowskim wynoszą od 3 690 zł do 5 785 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Legionowskim kosztuje 118 562 zł.

Ceny domów w powiecie Legionowskim

W powiecie Legionowskim mamy 24 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 83,00 do 266,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Legionowskim wynoszą od 2 593 zł do 5 450 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Legionowskim kosztuje 452 841 zł.

Polecane lokale użytkowe w powiecie Legionowskim

Lokale użytkowe w powiecie Legionowskim

Podobne lokalizacje