Nowe domy w Śródmieściu

Hala targowa zachodniopomorskie - Śródmieście

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Śródmieściu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Śródmieściu

Dzielnica mieszcząca się w centralnej części Szczecina, w której mieszka około 130 tysięcy osób. Od strony północnej graniczy z dzielnicą Północ, od zachodniej z dzielnicą Zachód, zaś od wschodniej z dzielnicą Prawobrzeże. W dzielnicy znajduje się Akademia Morska, Galeria Kaskada, Dworzec PKP Szczecin Główny, Centrum Handlowe Galaxy, liczne super i hipermarkety, różnorodne punkty usługowe, sportowe i rekreacyjne, a także przychodnie, szkoły oraz przedszkola. Dużym atutem dzielnicy są jej malownicze tereny zielone oraz spora liczba zbiorników wodnych i rzek, które niewątpliwie uatrakcyjniają Śródmieście Szczecina. Dogodną komunikacje z pozostałymi częściami jak i przemieszczanie się po dzielnicy umożliwiają ulice: Autostrada Poznańska, Estakada Pomorska, Mikołaja Kopernika, Aleja Piastów, Jana Matejki, Gontyny, Jana z Kolna, Aleja Wojska Polskiego oraz Mickiewicza.

W Śródmieściu aktualnie jest na sprzedaż 444 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 16 inwestycjach deweloperskich, z których 20 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 95,00 m2, w tym:

  • 128 mieszkań 1-pokojowych,
  • 175 mieszkań 2-pokojowych,
  • 103 mieszkania 3-pokojowych,
  • 22 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Śródmieściu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Śródmieściu wynoszą od 5 090 zł do 14 206 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Śródmieściu kosztuje 203 504 zł.

W Śródmieściu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w Śródmieściu

Podobne lokalizacje