Nowe mieszkania w powiecie Wałeckim

Hala targowa Zachodniopomorskie - Wałecki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Wałeckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Wałeckim

Powiat Wałecki usytuowany jest na Pojezierzu Wałeckim we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. W skład powiatu wchodzi pięć gmin: trzy gminy miejsko-wiejskie Człopa, Mirosławiec, Tuczno, oraz wiejska i miejska gmina Wałcz, miasto Wałcz - centrum kulturalne i siedziba administracyjna starostwa. Piękne okolice Wałcza z licznymi lasami, jeziorami oraz ładnymi krajobrazami, na stosunkowo znacznych obszarach zachowały swój naturalny charakter. Na terenie powiatu znajduje się wiele rezerwatów przyrody m.in. "Wielki Bytyń", zamieszkała przez bogaty świat zwierząt. Ponadto w regionie znajdziemy liczne: szlaki turystyczne - piesze, rowerowe, wodne; bazy noclegowe, sportowe, rekreacyjne. Główne kierunki rozwoju powiatu związane są właśnie z turystyką i rolnictwem.

W powiecie Wałeckim aktualnie jest na sprzedaż 7 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Wałeckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 70,00 do 110,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Wałeckim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Wałeckim wynoszą od 4 647 zł do 5 355 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Wałeckim kosztuje 325 778 zł.

W powiecie Wałeckim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w powiecie Wałeckim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Wałeckim

Podobne lokalizacje