Nowe mieszkania w powiecie sławieńskim

Hala targowa zachodniopomorskie - sławieński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie sławieńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie sławieńskim

Powiat sławieński leży w północno-wschodniej części woj. zachodniopomorskiego. Jego powierzchnia liczy sobie 1043,26 km2, na których mieszka łącznie ok. 57 500 osób. W skład 6 znajdujących się tu gmin wchodzą dwa miasta i 155 mniejszych miejscowości. Przeważają domy jednorodzinne. W Sławnie wyróżnia się zabytkowa architektura Starego Miasta. Na terenie powiatu leżą trzy jeziora. Główną atrakcją przyrodniczą są piaszczyste plaże wzdłuż nadbrzeża Bałtyku. Jest tu 5 rezerwatów przyrody. Podstawowe potrzeby mieszkańców zaspokajają liczne instytucje, w tym ponad 50 szkół, szpital powiatowy i przeszło 30 przychodni lekarskich. Ze względu na wyjątkową atrakcyjność turystyczną, region dysponuje rozwiniętą infrastrukturą kulturalną. Są tu dwa kina i bogata jest oferta tutejszych domów kultury. W powiecie działa ok. 50 organizacji sportowych. We wszystkich miejscowościach znajdują się punkty sprzedaży detalicznej, a w miastach zakupy można zrobić w popularnych marketach. Region jest połączony z resztą kraju dwoma drogami krajowymi. DK6 jest częścią europejskiej trasy E28, która prowadzi do granicy z Niemcami. W Darłowie mieści się wodne przejście graniczne.

W powiecie sławieńskim aktualnie jest na sprzedaż 60 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie sławieńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 36,00 do 48,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 54 mieszkania 2-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie sławieńskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie sławieńskim wynoszą od 11 500 zł do 20 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie sławieńskim kosztuje 424 925 zł.

W powiecie sławieńskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w powiecie sławieńskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie sławieńskim

Podobne lokalizacje