Nowe mieszkania w powiecie gryfickim

Hala targowa zachodniopomorskie - gryficki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie gryfickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie gryfickim

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

W powiecie gryfickim aktualnie jest na sprzedaż 174 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 25 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie gryfickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 79,00 m2, w tym:

  • 24 mieszkania 1-pokojowych,
  • 104 mieszkania 2-pokojowych,
  • 12 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie gryfickim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie gryfickim wynoszą od 9 200 zł do 12 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie gryfickim kosztuje 300 105 zł.

Ceny domów w powiecie gryfickim

W powiecie gryfickim mamy 9 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 54,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie gryfickim wynoszą 10 577 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie gryfickim kosztuje 575 000 zł.

Polecane mieszkania w powiecie gryfickim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie gryfickim

Podobne lokalizacje