Stoisko dewelopera Grupa Partner

Targi Mieszkaniowe Wielkopolskie - Wilda

Młyn nad Cybiną - mieszkania na sprzedaż

Poznań, Nowe Miasto, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, ul. Sarnia

Grupa Partner
 • liczba ofert 7

 • ceny za m2 4 590  - 11 880 

 • powierzchnie 50 m2 - 128 m2

 • liczba pokoi 2 - 4

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 370 299 zł
Ceny za m2 4 590 - 11 880 zł
Powierzchnie mieszkań 50 - 128 m2
Liczba pokoi 2 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 131, dostępnych 7
Liczba kondygnacji naziemnych od 4 do 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon, loggia, taras
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada, do wybranych lokali
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2016 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, inteligentny dom
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Młyn nad Cybiną

Młyn nad Cybiną

Młyn nad Cybiną to unikatowy projekt, w ramach którego zostanie przygotowany historyczny XIX-wieczny młyn przy ulicy Sarniej w Poznaniu, nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i blisko Antoninka. W budynku o zróżnicowanej bryle, o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych będą 131 mieszkań o powierzchni od 30 m kw. do 128 m kw. oraz jeden lokal usługowy. Inwestycja będzie się składała z dwóch etapów – w pierwszej, historycznej części młyna, która zostanie także rozbudowana, znajdą się mieszkania w stylu loftowym wkomponowane w tkankę tego budynku. Natomiast od strony Jeziora Swarzędzkiego w ramach II etapu powstaną nowoczesne mieszkania w nowo wybudowanym skrzydle, będącym architektoniczną kontynuacją historycznej części.

Całość inwestycji będzie oddana nabywcom w drugiej połowie 2018 roku. W części przygotowanej w ramach I etapu, zobaczymy apartamenty z unikalnym rozmieszczeniem pomieszczeń i funkcji, balkonami, loggiami i ogrodami. Atrakcyjnego i nietuzinkowego wyglądu dodają liczne portfenetry, czyli wysokie okna sięgające od podłogi do sufitu, zabezpieczone z zewnątrz balustradą, a jednocześnie z pięknym widokiem na okolicę. Celem projektu jest zachowanie bardzo niepowtarzalnego i przyjemnego klimatu zastanego w tym miejscu, a także połączenie go z nowoczesnym, komfortowym designem.

W Młynie nad Cybiną znajdą się zarówno kameralne, 30-metrowe mieszkania z salonem połączonym z kuchnią i sypialnią, jak i przestronne apartamenty. Najbardziej efektowny, o powierzchni 128 m kw., będzie posiadał dwie łazienki, pokój dzienny z aneksem kuchennym, garderobę, trzy sypialnie oraz duży taras. Projekt jest skierowany do szerokiego grona odbiorców, także w ramach programu MdM, w cenach od 4590 zł/ m kw.

Inwestor, Grupa Partner zadba o części wspólne, na dziedzińcu powstanie duży plac zabaw i park fitness, a pod młynem znajdzie się podziemna hala garażowa. Młyn znajduje się obok ujścia rzeki Cybiny do Jeziora Swarzędzkiego, ale nadal w Poznaniu. Dojazd ze stolicy Wielkopolski będzie jeszcze szybszy ze względu na zrealizowany w najbliższym czasie lewoskręt z trasy warszawskiej w ulicę Sośnicką.

Inwestycja Młyn nad Cybiną składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 131 lokali mieszkalnych o powierzchni od 50 do 128 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Młyn nad Cybiną są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Partner przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Młyn nad Cybiną pozostało w sprzedaży 7 mieszkań o powierzchni od 50 do 128 metrów kwadratowych w cenie od 4 590 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód. W odległości 1 600 metrów od inwestycji Młyn nad Cybiną znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kobylnica. W najbliższej okolicy inwestycji Młyn nad Cybiną znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole w Zielińcu w odległości 350 m, Przedszkole Publiczne Kompas w odległości 1 200 m, PRZEDSZKOLE Niepubliczne "MALI ARTYŚCI" w odległości 1 200 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 550 m Art Medicum. W okolicy znajdują się sklepy: eCard w odległości 850 m, Graczyk w odległości 1 350 m, Bank Gospodarki Żywnościowej w odległości 1 350 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Atrium Fitness Sport. Szkółka jazdy konnej w odległości 1 200 m, Strefa Sportu. Tenis, fitness w odległości 1 650 m.

Mieszkania i apartamenty w ramach inwestycji Młyn nad Cybiną będą tak położone, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Mieszkańców. Młyn nad Cybiną znajduje się u zbiegu ulic Sośnickiej i Sarniej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Swarzędzkiego, w pięknej oraz zielonej okolicy.

Tuż obok apartamentów w Młynie nad Cybiną, Mieszkańcy skorzystają z możliwości relaksu nad jeziorem, odwiedzą znajdujące się niedaleko Staw Antoninek, Jezioro Maltańskie i Nowe Zoo. A wszędzie tam, jak również do pobliskiego lasu prowadzą malownicze ścieżki rowerowe m.in. Szlak Cysterski.

Młyn nad Cybiną to miejsce, z którego będzie blisko nie tylko do Poznania, ale również i Swarzędza. Mieszkańcy dojadą bowiem z ulicy Sośnickiej do Swarzędzkiego Centrum ETC w kilka minut. Dogodną komunikację zapewni także bliskość ulicy Warszawskiej, prowadzącej nad Maltę oraz do ścisłego centrum. Zrealizowany w najbliższym czasie lewoskręt z trasy warszawskiej w ulicę Sośnicką jeszcze bardziej skróci dojazd z centrum.
Ponadto przy ulicy Sośnickiej zlokalizowane są przystanki autobusowe, co pozwala na dogodny dojazd do centrum także komunikacją miejską.

Największa część Poznania, zajmująca powierzchnię 105,1 kilometrów kwadratowych. Nowe Miasto obejmuje cały obszar miasta znajdujący się po stronie prawego brzegu Warty. Teren dzielnicy zamieszkuje niespełna 140 tysięcy osób. Zabudowa Nowego Miasta jest różnorodna, występują tam obiekty mieszkalne, jedno- i wielo-rodzinne oraz przemysłowe. Na terenie dzielnicy znajduje się malownicze Jezioro Maltańskie, Nowe Zoo, 31. Baza Lotnictwa Taktycznego, Galeria Malta, Lobo Bussines Park oraz spora liczba szkół, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych, przychodni czy punktów sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. Komfortowe przemieszczanie się po Poznaniu umożliwia dobre rozplanowanie sieci drogowej, między innymi wchodzące w jej skład ulice: Bolesława Krzywoustego, Autostrada A2, Żegrze, Hetmańska, Baraniaka, Jana Pawła II, Podwale, Bałtycka, Gdyńska, Warszawska, czy Szwedzka.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Młyn nad Cybiną jest dostępnych 7 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A3.07 2 65,67 m2 3 390 789 zł
5 950 zł/m2
Zobacz
A4.03 2 65,78 m2 4 398 547 zł
6 058 zł/m2
Zobacz
A5.01 3 127,90 m2 5 1 519 452 zł
11 880 zł/m2
2% Zobacz
B4.12 3 50,15 m2 4 374 259 zł
7 462 zł/m2
Zobacz
A2.12 2 65,81 m2 2 370 299 zł
5 626 zł/m2
Zobacz
A1.03 4 104,56 m2 1 622 215 zł
5 950 zł/m2
Zobacz
B0.12 3 62,72 m2 Parter 440 971 zł
7 030 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Grupa Partner

Grupa Partner

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Sarnia 2
  61-058 Poznań

+48 517...

Wiadomości o deweloperze