Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe Wielkopolskie

Atal Malta - mieszkania na sprzedaż

Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Wołkowyska

ATAL S.A.
 • liczba ofert 3

 • ceny za m2 6 200  - 0 

 • powierzchnie 66 m2 - 98 m2

 • liczba pokoi 3 - 4

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Ceny za m2 6 200 zł
Powierzchnie mieszkań 66 - 98 m2
Liczba pokoi 3 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 130, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe ogródek, balkon, taras
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca)
Komórki lokatorskie posiada - 36
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2016 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda
Przyroda jezioro
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Atal Malta

Nieopodal malowniczego Jeziora Maltańskiego powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa – ATAL Malta. Estetyczna zabudowa zostanie wzniesiona przy ulicy Wołkowyskiej, skąd roztacza się przyjemny widok na jezioro oraz przylegające do niego tereny spacerowe i rekreacyjne. W tej atrakcyjnej lokalizacji można będzie znaleźć chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku. Inwestycja ATAL Malta szybko stanie się jednym z najciekawszych osiedli mieszkaniowych w tej części Poznania.

Nowa inwestycja w pobliżu Jeziora Maltańskiego połączy w sobie wygodny dojazd do centrum i dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej z bliskim sąsiedztwem terenów rekreacyjnych. Przy ulicy Wołkowyskiej powstanie jeden sześciokondygnacyjny budynek o komfortowym układzie oraz dopracowanym i funkcjonalnym projekcie. W ATAL Malta powstanie 130 przestronnych mieszkań o powierzchniach od 36,08 do 111,01 mkw. i rozkładach od 2 do 4 pokoi. Wszystkie lokale zaplanowano z troską o ergonomię i wygodne użytkowanie na co dzień. W obrębie projektowanego budynku przewidziano jeden lokal usługowy, 42 miejsca parkingowe na zewnątrz budynku oraz 94 na parkingu zlokalizowanym na poziomie -1. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą liczne komórki lokatorskie.

Inwestycja ATAL Malta doskonale wkomponuje się w otaczającą ją zabudowę, podkreśli modny charakter tej dzielnicy. Monochromatyczna elewacja z kontrastowymi elementami, efektowne tarasy i ogródki przy mieszkaniach sprawią, że budynek zyska wyjątkowo elegancki i prestiżowy charakter. Zabudowa zostanie otoczona trawnikami, kompozycjami roślinnymi oraz małą architekturą. Na terenie inwestycji zaplanowano szerokie chodniki, ławki dla spacerowiczów oraz elegancki dziedziniec. Atal MALTA to doskonała propozycja dla osób w każdej grupie wiekowej. Komfortowa lokalizacja osiedla oraz wysoki standard zabudowy uczynią to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi, osób aktywnych zawodowo i dla seniorów. Mieszkania parterowe zostaną wyposażone w przestronne ogródki, w których można będzie znaleźć wytchnienie po pracy i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Dla mieszkań na wyższych kondygnacjach zaprojektowano przestronne tarasy, które latem mogą posłużyć jako miejsca spotkań i odpoczynku na świeżym powietrzu. Inwestycja ATAL Malta zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku zaprojektowano cichobieżne windy. Teren osiedla zostanie ogrodzony i wyposażony w system monitorowania, co da mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa. ATAL Malta to inwestycja idealna zarówno dla osób, które poszukują mieszkania dla siebie, jak również dla klientów inwestycyjnych. Osiedle powstaje w pobliżu Politechniki Poznańskiej oraz centrów biznesowych.

Inwestycja Atal Malta składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 130 lokali mieszkalnych o powierzchni od 66 do 98 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Atal Malta są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Atal Malta pozostały w sprzedaży 3 mieszkania o powierzchni od 66 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód. W odległości 500 metrów od inwestycji Atal Malta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Polanka (1:POKA01). W najbliższej okolicy inwestycji Atal Malta znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: ANIOŁKOWO. KLUBIK MALUCHA w odległości 650 m, Prywatne Przedszkole "Bajkowa Polanka" w odległości 850 m, PRZEDSZKOLE NR 160 w odległości 900 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m MAM-MED. PERS M., w odległości 1 000 m OŚRODEK ZDROWIA, w odległości 1 000 m CENTRO MEDICO. NZOZ. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA I SPECJALISTYCZNA. W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Panorama w odległości 150 m, Euronet w odległości 250 m, Miami Food Restaurant w odległości 300 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:SPORT MARKETING. KIJEWSKA O. w odległości 500 m, Klub Maratończyka "Malta" Poznań w odległości 700 m, POZNAŃSKIE OŚRODKI SPORTU I REKREACJI w odległości 1 100 m.

ATAL Malta powstanie w doskonale rozwiniętej części Poznania, otoczonej terenami zielonymi i rekreacyjnymi. W okolicy inwestycji funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe. Większe zakupy będą możliwe w pobliskiej Galerii Malta przy ulicy Maltańskiej. Mieszczą się w niej butiki odzieżowe, punkty gastronomiczne, kawiarnie, księgarnie, kino, salon fryzjerski oraz wiele innych obiektów handlowych. Infrastruktura usługowa wokół Jeziora Maltańskiego jest rozbudowana – w pobliżu znajdują się drobne sklepy, restauracje, kawiarnie, a także hotele i biurowce. W bliskim sąsiedztwie ATAL Malta działają szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe, a także placówki medyczne i opieka weterynaryjna, apteki, urzędy pocztowe oraz banki.

Największa część Poznania, zajmująca powierzchnię 105,1 kilometrów kwadratowych. Nowe Miasto obejmuje cały obszar miasta znajdujący się po stronie prawego brzegu Warty. Teren dzielnicy zamieszkuje niespełna 140 tysięcy osób. Zabudowa Nowego Miasta jest różnorodna, występują tam obiekty mieszkalne, jedno- i wielo-rodzinne oraz przemysłowe. Na terenie dzielnicy znajduje się malownicze Jezioro Maltańskie, Nowe Zoo, 31. Baza Lotnictwa Taktycznego, Galeria Malta, Lobo Bussines Park oraz spora liczba szkół, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych, przychodni czy punktów sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. Komfortowe przemieszczanie się po Poznaniu umożliwia dobre rozplanowanie sieci drogowej, między innymi wchodzące w jej skład ulice: Bolesława Krzywoustego, Autostrada A2, Żegrze, Hetmańska, Baraniaka, Jana Pawła II, Podwale, Bałtycka, Gdyńska, Warszawska, czy Szwedzka.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Atal Malta są dostępne 3 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
C0M1 3 65,88 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
F0M3 3 67,65 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
C4M2 4 97,75 m2 4 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

Stropodach niewentylowany.

Elewacja

- elewacja w technologii lekkiej-mokrej systemowej z użyciem styropianu lub wełny mineralnej i tynku cienkowarstwowego mineralnego lub silikatowego, - elewacja wentylowana z płyt włóknisto-cementowych montowanych na podkonstrukcji systemowej.

Stolarka okienna

- profil PCV, - rolety zewnętrzne na parterze.

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

- posadzka z desek impregnowanych lub płyty chodnikowe betonowe, - balustrady w konstrukcji stalowej, aluminiowej lub stalowo-aluminiowej z wypełnieniem szklanym i z płyt włókno-cementowych lub rozwiązaniem równoważnym.

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

Ściany zewnętrzne oraz wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami: - elementy monolityczne żelbetowe, - bloczki wapienno-piaskowe silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach, - bloczki betonowe lub inne o zbliżonych parametrach.

Sufity

Wykończenie sufitów - tynki cementowo-wapienne lub gipsowe jednokrotnie pomalowane na biało farbą gruntującą (oprócz pomieszczeń toalety i łazienki - sufity surowe).

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

Konglomerat.

Instalacje

Instalacja ogrzewania: - z węzła cieplnego, ogrzewanie z sieci miejskiej, - grzejniki płytowe, stalowe, z głowicami termostatycznymi, - grzejnik drabinkowy - w łazience (bez montażu grzejnika). Instalacja wodnokanalizacyjna (bez białego montażu): - kanalizacja - rury z tworzyw sztucznych zakończone: - w kuchni: podejściem do odbiorników (zlewozmywak lub zmywarka) - w łazience i toalecie: podejściami do odbiorników (wanna lub prysznic, toaleta, pralka, umywalka), - woda zimna i ciepła: podejścia w pomieszczeniach łazienek, toalet i kuchni zakończone gwintem i zaślepką z tworzywa sztucznego (korek tymczasowy), - podejścia instalacji wodno-kanalizacyjnej nie zakuwane w ściany. Instalacja elektryczna: - gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo-prądowymi, - instalacja oświetleniowa - punkty zakończone kostką, - w kuchni dodatkowo puszka do kuchenki 400V, - tablice mieszkaniowe elektryczne natynkowe, - tablice teletechniczne podtynkowe lub natynkowe, - w pomieszczeniach łazienki i toalety - instalacja niezakuwana w ściany, - na balkonach, loggiach, tarasach: jeden punkt oświetleniowy i jedno gniazdo.

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

Mechaniczna wywiewna.

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Inflancka 25/3,
  61-132 Poznań

+48 609...

Wiadomości o deweloperze