Nowe lokale użytkowe w Zalasewie

Hala targowa wielkopolskie - Zalasewo

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Zalasewie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zalasewie

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

W Zalasewie aktualnie jest na sprzedaż 77 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 37 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Zalasewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 131,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 14 mieszkań 2-pokojowych,
  • 28 mieszkań 3-pokojowych,
  • 19 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Zalasewie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Zalasewie wynoszą od 4 800 zł do 5 843 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Zalasewie kosztuje 144 849 zł.

Ceny domów w Zalasewie

W Zalasewie mamy 12 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 99,00 do 116,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Zalasewie wynoszą od 4 830 zł do 5 227 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Zalasewie kosztuje 520 000 zł.

Podobne lokalizacje