Nowe lokale użytkowe w Zalasewie

Hala targowa wielkopolskie - Zalasewo

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Zalasewie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zalasewie

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

W Zalasewie aktualnie jest na sprzedaż 62 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 42 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Zalasewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 106,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 14 mieszkań 2-pokojowych,
  • 26 mieszkań 3-pokojowych,
  • 21 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Zalasewie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Zalasewie wynoszą od 4 550 zł do 5 400 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Zalasewie kosztuje 144 849 zł.

W Zalasewie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje