Nowe domy w Szamtułach

Hala targowa Wielkopolskie - Szamotuły

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Szamtułach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Szamotułach

Szamotuły to miasto należące do powiatu szamotulskiego w województwie wielkopolskim i będące siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Miasto położone jest w odległości ok. 35 km na północny zachód od centrum Poznania i zajmuje powierzchnię ok. 11 km2. Szamotuły należą do Pojezierza Wielkopolskiego, a przez ich obszar przepływa rzeka Sama. Zielonymi strefami rekreacji są tutaj: Park Jana III Sobieskiego, park przy zamku oraz okolice Jeziora Jeziorko. Atrakcję turystyczną stanowi zabytkowy kompleks Zamek Górków z wnętrzami muzealnymi. Szamotuły zamieszkuje ponad 19 tys. osób. Rynek o zabytkowym układzie wąskich ulic otaczają kamienice, w których skupione są obiekty handlowe i usługowe. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz dwupiętrowe bloki. Rozwija się nowe budownictwo wielorodzinne. Zakłady produkcyjne należą głównie do branży rolnej i spożywczej, np. ADM Szamotuły.

W Szamtułach aktualnie jest na sprzedaż 9 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Szamtułach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 54,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 1-pokojowych,
  • 2 mieszkania 2-pokojowych,
  • 4 mieszkania 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Szamtułach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Szamtułach wynoszą od 4 000 zł do 4 510 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Szamtułach kosztuje 142 284 zł.

W Szamtułach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Szamtułach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje