Nowe domy w Szamotułach

Hala targowa wielkopolskie - Szamotuły

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Szamotułach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Szamotułach

Szamotuły to miasto należące do powiatu szamotulskiego w województwie wielkopolskim i będące siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Miasto położone jest w odległości ok. 35 km na północny zachód od centrum Poznania i zajmuje powierzchnię ok. 11 km2. Szamotuły należą do Pojezierza Wielkopolskiego, a przez ich obszar przepływa rzeka Sama. Zielonymi strefami rekreacji są tutaj: Park Jana III Sobieskiego, park przy zamku oraz okolice Jeziora Jeziorko. Atrakcję turystyczną stanowi zabytkowy kompleks Zamek Górków z wnętrzami muzealnymi. Szamotuły zamieszkuje ponad 19 tys. osób. Rynek o zabytkowym układzie wąskich ulic otaczają kamienice, w których skupione są obiekty handlowe i usługowe. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz dwupiętrowe bloki. Rozwija się nowe budownictwo wielorodzinne. Zakłady produkcyjne należą głównie do branży rolnej i spożywczej, np. ADM Szamotuły.

W Szamotułach aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Szamotułach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 52,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Szamotułach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Szamotułach wynoszą 4 560 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Szamotułach kosztuje 236 664 zł.

W Szamotułach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje