Nowe domy w Pobiedziskach

Hala targowa wielkopolskie - Pobiedziska

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Pobiedziskach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Pobiedziskach

Pobiedziska to podpoznańska miejscowość zlokalizowana po północno- wschodniej stronie stolicy
Wielkopolski. Powierzchnia miasta wynosi ok. 9 km2. Malowniczy krajobraz i wyjątkowy klimat miasto zawdzięcza położeniu w regionie Pojezierza Poznańskiego. Czyste jeziora i bujne lasy sprzyjają intensywnemu rozwojowi turystyki.

Doskonała lokalizacja, otwartość władz miasta na zmiany oraz stosunkowo niskie ceny działek sprawiają, że powstaje tu coraz więcej przedsiębiorstw i firm usługowych. Przez miasto przebiega ważna trasa europejska E261 i trakcja kolejowa pociągów relacji Poznań-Gniezno. Doskonała komunikacja, umożliwia codzienne podróże do Poznania. Przy dworcu kolejowym w Pobiedziskach, powstanie duży parking, dający łącznie 180 miejsc postojowych. Rynek z zabytkowymi XIX-wiecznymi kamienicami oraz historyczna fontanna urozmaicą spacery, a Skansen Miniatur Szlaku Piastowskiego w Pobiedziskach jest idealnym miejscem do spędzenia ciekawego, rodzinnego popołudnia.

Na terenie miasta działają 2 państwowe przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum oraz dwie placówki prywatne (przedszkole, niepubliczna szkoła podstawowa). Pobiedziski Ośrodek Kultury realizuje ciekawy program edukacji artystycznej dzieci i młodzieży, który stwarza okazję do rozwoju różnych form aktywności. Pobiedziska są miejscem idealnym do zamieszkania i osiedlenia się na stałe.

W Pobiedziskach aktualnie jest na sprzedaż 56 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Pobiedziskach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 40,00 do 58,00 m2, w tym:

  • 19 mieszkań 2-pokojowych,
  • 37 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Pobiedziskach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Pobiedziskach wynoszą od 4 600 zł do 4 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Pobiedziskach kosztuje 194 291 zł.

W Pobiedziskach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Pobiedziskach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje