Nowe domy w Kórniku

Hala targowa wielkopolskie - Kórnik

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kórniku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kórniku

Kórnik w województwie wielkopolskim to miasto położone ok. 20 km na południowy wschód od Poznania, przy drodze krajowej nr 11 (Kołobrzeg – Bytom). Miasto obejmuje terytorium o powierzchni ok. 6 km2 i stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej. Wizytówka Kórnika to otoczony fosą neogotycki zamek, z którym związana jest legenda o Białej Damie. Wewnątrz zamku znajdują się bogate zbiory muzealne oraz należąca do PAN biblioteka, zaś na zewnątrz rozciąga się park, w którym rośnie ok. 3 tys. gatunków drzew i krzewów. Charakterystycznym elementem pejzażu są otoczone lasami jeziora: Kórnickie, Bnińskie oraz Skrzyneckie Duże. Miasto liczy ponad 7,5 tys. mieszkańców. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa: zabytkowe kamienice przy rynku oraz domy jednorodzinne: wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Zlokalizowane są tutaj: Centrum Tenisowe oraz Centrum Rekreacji i Sportu Oaza.

W Kórniku aktualnie jest na sprzedaż 9 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 9 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Kórniku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 48,00 do 53,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 2-pokojowych,
  • 3 mieszkania 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Kórniku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Kórniku wynoszą od 4 698 zł do 5 604 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Kórniku kosztuje 249 000 zł.

W Kórniku nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje