Nowe domy w Złotnikah

Hala targowa wielkopolskie - Złotniki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Złotnikah. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Złotnikach

Złotniki to miejscowość położona w gminie Suchy Las w północnej części powiatu poznańskiego. Na obszar miejscowości składają się tereny wiejskie z domami jednorodzinnymi oraz podmiejska dzielnica mieszkaniowa – Osiedle Grzybowe, na którym dominuje zabudowa szeregowa. W Złotnikach zamieszkuje prawie 3 tys. osób. Atutem lokalizacji są tereny zielone w obrębie miejscowości: ogródki działkowe, łąki i kompleksy leśne przy ul. Pawłowickiej, a także niewielka odległość do Lasu Moraskiego (ok. 7 km) oraz do Jeziora Kierskiego Małego (ok. 8 km). W miejscowości funkcjonują niewielkie zakłady produkcyjne, centrum i galeria handlowa oraz kilka salonów samochodowych, a w pobliżu zlokalizowane są: market budowlany Leroy Merlin oraz Technology Park. W sąsiadującym ze Złotnikami Suchym Lesie znajdują się m.in. park wodny, kręgielnia i ośrodek kultury z biblioteką. Poznańska starówka usytuowana jest w promieniu zaledwie 9 km od miejscowości, a dogodny dojazd zapewniają autobusy ZKP Suchy Las. W Złotnikach mieści się także dworzec PKP.

W Złotnikah aktualnie jest na sprzedaż 12 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Złotnikah nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Złotnikah

W Złotnikah mamy 12 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 109,00 do 112,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Złotnikah wynoszą od 4 447 zł do 4 698 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Złotnikah kosztuje 499 000 zł.

Polecane domy w Złotnikah

Podobne lokalizacje