Nowe domy w Środzie Wielkopolskiej

Hala targowa wielkopolskie - Środa Wielkopolska

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Środzie Wielkopolskiej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Środzie Wielkopolskiej

Środa Wielkopolska to miasto leżące w centralnej części województwa wielkopolskiego. Bardzo korzystne położenie na mapie Polski i niewielka odległość od Poznania sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne ułatwiają szybki dostęp do innych ośrodków miejskich. Środa Wielkopolska to również przyjazna miejska okolica i tereny zielone. Łączna powierzchnia parków miejskich to ponad 15 ha. Bogata historia miasta pamięta jeszcze czasy prehistorii. Zabytkowe budynki tworzą wyjątkowy klimat i umilają funkcjonowanie na terenie miasta. Prężnie rozwijająca się tu gospodarka daje miejsce zatrudnienia wielu mieszkańcom w ponad 260 przedsiębiorstwach. Duża część lokalnej społeczności decyduje się jednak na dojazd do pracy do oddalonego o 35 km Poznania.

W Środzie Wielkopolskiej aktualnie jest na sprzedaż 32 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 32 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Środzie Wielkopolskiej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 54,00 do 67,00 m2, w tym:

  • 9 mieszkań 2-pokojowych,
  • 17 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Środzie Wielkopolskiej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Środzie Wielkopolskiej wynoszą od 3 499 zł do 4 281 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Środzie Wielkopolskiej kosztuje 197 893 zł.

W Środzie Wielkopolskiej nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje