Nowe mieszkania na Grunwaldzie

Hala targowa wielkopolskie - Grunwald

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Grunwaldzie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Grunwaldzie

Zlokalizowana w południowo-zachodniej części Poznania dzielnica, zajmująca obszar niespełna 37 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuje około 120 tysięcy osób. Południowa i zachodnia granica Grunwaldu wyznacza cześć poznańskiej granicy. Dzielnica sąsiaduje od strony północnej z Jeżycami, zaś od wschodu z Wildą i Starym Miastem. Aktualnie powstaje tam duża liczba nowych inwestycji mieszkaniowych, która tworzy harmonijną całość z klimatycznymi, historycznymi kamienicami. Na terenie Grunwaldu znajduje się duża liczba terenów zielonych, między innymi: Lasek Marceliński, Park Kasprowicza, Szachty oraz, stanowiące dopełnienie, liczne ogrody działkowe. Rozwinięta infrastruktura miejska, w której znajdują się liczne placówki oświatowe, sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz przychodnie mają pozytywny wpływ na wygodę życia codziennego. Dodatkowo, ulica Głogowska, Hetmańska, Ściegiennego, Edmunda Taczanowskiego, Grunwaldzka, Marcelińska, Bułgarska, Bukowska czy Złotowska zapewniają dogodne przemieszczanie się po Poznaniu.

Na Grunwaldzie aktualnie jest na sprzedaż 1 135 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 32 inwestycjach deweloperskich, z których 87 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Grunwaldzie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 154,00 m2, w tym:

  • 71 mieszkań 1-pokojowych,
  • 408 mieszkań 2-pokojowych,
  • 454 mieszkania 3-pokojowych,
  • 145 mieszkań 4-pokojowych,
  • 5 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Grunwaldzie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Grunwaldzie wynoszą od 6 100 zł do 11 772 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Grunwaldzie kosztuje 247 760 zł.

Ceny domów na Grunwaldzie

Na Grunwaldzie mamy 8 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 101,00 do 128,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Grunwaldzie wynoszą od 4 230 zł do 6 103 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Grunwaldzie kosztuje 429 205 zł.

Aktualnie w na Grunwaldzie deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. Na Grunwaldzie mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania na Grunwaldzie

Wybrane promocje na Grunwaldzie

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż na Grunwaldzie

Podobne lokalizacje