Nowe mieszkania w Poznaniu

Hala targowa wielkopolskie - Poznań

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Poznaniu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Poznaniu

Poznań to stolica województwa wielkopolskiego, miasto o powierzchni 260 km kw, zamieszkane przez ponad 500 tys. mieszkańców. Na zabudowę Poznania składają się wysokie bloki na osiedlach takich, jak Lecha, Czecha i Rusa a także zabytkowe kamienice w rejonie Starego i Nowego Miasta czy Wildy. Poznań znany jest z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Międzynarodowych Targów Poznańskich, festiwalu teatralnego Malta a także centrum handlowo-kulturalnego Stary Browar, w którym można podziwiać wystawy, zrobić zakupy czy wziąć udział w warsztatach. Znajdują się tu też parki (Sołacki, Wodziczki), a także rezerwaty przyrody Meteoryt Morasko i Żurawiniec. Działa tu łącznie kilkanaście uczelni a największe to Uniwersytet im. Adama Mickiewicza czy Politechnika Poznańska.

W Poznaniu aktualnie jest na sprzedaż 5 324 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 123 inwestycjach deweloperskich, z których 489 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Poznaniu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 19,00 do 167,00 m2, w tym:

  • 521 mieszkań 1-pokojowych,
  • 2 051 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 898 mieszkań 3-pokojowych,
  • 574 mieszkania 4-pokojowych,
  • 40 mieszkań 5-pokojowych,
  • 13 mieszkań 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Poznaniu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Poznaniu wynoszą od 4 914 zł do 15 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Poznaniu kosztuje 121 887 zł.

Ceny domów w Poznaniu

W Poznaniu mamy 116 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 72,00 do 200,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Poznaniu wynoszą od 3 633 zł do 5 896 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Poznaniu kosztuje 359 800 zł.

Aktualnie w w Poznaniu deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych. W Poznaniu mamy także 2 oferty w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania w Poznaniu

Wybrane promocje w Poznaniu

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

Podobne lokalizacje