Nowe mieszkania w Koninie

Hala targowa Wielkopolskie - Konin

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Koninie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Koninie

Konin jest miastem powiatowym leżącym w woj. wielkopolskim, nad Wartą, w Dolinie Konińskiej. Liczy sobie ok. 78 200 mieszkańców i zajmuje obszar 82,2 km2. Ze względu na walory przyrodnicze, Konin i jego okolice porównywane są do Mazur. Na terenie miasta znajduje się 6 pomników przyrody. Mimo to Konin rozwija się gospodarczo, a najprężniej działa tu sektor paliwowo-energetyczny. Dynamiczna rozbudowa zakładów i osiedli mieszkaniowych nastąpiła w II poł. XXw. Obecnie zabudowa miasta opiera się na budownictwie mieszkalnym, na które składają się głównie bloki mieszkaniowe oraz domy jednorodzinne, powstające głównie na terenach podmiejskich. Konin ma pełne zaplecze medyczne, oświatowe i kulturalne. Znajduje się tu szpital wojewódzki i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Działa ponad 20 szkół i 5 zespołów szkół. Są tu trzy kina i trzy domy kultury. Jednym z największych atutów Konina jest jego lokalizacja. Leżąc w centrum kraju, stanowi ważny punkt komunikacyjny. Jego zaletą jest rozbudowana infrastruktura drogowa z autostradą, trzema drogami krajowymi i trzeba wojewódzkimi biegnącymi przez miasto.

W Koninie aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Koninie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 81,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Koninie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Koninie wynoszą 4 400 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Koninie kosztuje 358 424 zł.

W Koninie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Koninie

Podobne lokalizacje