Stoisko dewelopera "Warmia Investment" Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe warmińsko-mazurskie

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 81,9 m2

Inwestycja Centaurus

Olsztyn, al. Piłsudskiego

"Warmia Investment" Sp. z o.o.

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkaniaCT/M/C13/50
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena
Zapytaj o cenę
Cena za m2 informacja u dewelopera
Powierzchnia mieszkania81,85 m2
Powierzchnie dodatkowe loggia
Liczba pokoi3 pokoje
Rodzaj kuchni informacja u dewelopera
Liczba łazienekposiada 2 łazienki
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm
Piętro 13 piętro
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2016 roku
Termin oddania 1 kw. 2020 roku
Komórki lokatorskie posiada - komórka lokatorska GRATIS
Miejsca postojowe

miejsca postojowe podziemne W hali garażowej

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 13 piętrze, o powierzchni 81,9 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Oferta o oznaczeniu CT/M/C13/50 znajduje się w inwestycji Centaurus, przy al. Piłsudskiego i jest realizowana przez dewelopera "Warmia Investment" Sp. z o.o.. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Centaurus

Centaurus

Centaurus to zespół budynków o funkcji mieszkaniowo-biurowo-usługowej zlokalizowany w samym centrum Olsztyna. Obiekt charakteryzuje się zróżnicowaną wysokością, w jego ramach powstaną m.in. dwie wieże stanowiące dominantę zespołu (18 i 17 pięter). Autorem projektu Centaurusa jest Andrzej Kapuścik – wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach architektonicznych i niekwestionowany ekspert w dziedzinie projektowania.
W ramach części mieszkaniowej powstaną 172 komfortowe mieszkania i apartamenty o funkcjonalnych rozkładach i urozmaiconych metrażach. Do prawie wszystkich przynależeć będą przestronne loggie, do niektórych – tarasy liczące nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych.

Wszystkie mieszkania znajdujące się w budynku będą posiadać system automatycznego sterowania ogrzewaniem, pozwalający minimalizować zużycie energii cieplnej. Dodatkowo każdy lokal wyposażony będzie w antywłamaniowe drzwi klasy C i wyjątkowo trwałą stolarkę okienną odporną na trudne warunki atmosferyczne.

We wszystkich apartamentach zainstalowany zostanie system alarmowy, a w apartamentach premium, znajdujących się na ostatnich kondygnacjach, dodatkowo system klimatyzacji pozwalający na prawdziwy komfort również w upalne dni.

Inwestycja posiadać będzie cichobieżne windy, które w łatwy i szybki sposób pomogą dostać się na najwyżej położone kondygnacje, a także swobodnie dotrzeć do podziemnych, 2-poziomowych hali garażowych. Monitoring, ochrona oraz wideodomofony zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

Inwestycja Centaurus składa się z 2 budynków w których łącznie znajduje się 177 lokali mieszkalnych o powierzchni od 39 do 122 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 19 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Centaurus są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper "Warmia Investment" Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Centaurus pozostały w sprzedaży 73 mieszkania o powierzchni od 39 do 122 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni. W odległości 50 metrów od inwestycji Centaurus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Planetarium.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

żelbetowa, budynki posadowione na płycie fundamentowej, ściany i stropy podziemia żelbetowe, ściany zew. nadziemia żelbetowe lub murowane z bloczków silikatowych

Dach

stropodach żelbetowy niewentylowany, systemowa hydroizolacja z warstwą dociskową z kruszywa płukanego, na dachu zlokalizowano chodniki, dojścia i fundamenty pod urządzenia

Elewacja

wentylowana z zastosowaniem płyt włókno-cementowych, aluminiowych paneli kompozytowych i blachy aluminiowej w połączeniu z tynkiem mineralnym

Stolarka okienna

MIESZKANIA i APARTAMENTY - kompozytowa, pokryta obustronnie okleiną drewnopodobną, okna z wielokomorowym profilem wzmocnionym, izolowanym APARTAMENTY PREMIUM - systemowe drewniano-aluminiowe, nakładka aluminiowa od zewnątrz, malowana w jednolitym kolorze, od strony wew. drewno malowane farbami kryjącymi (paleta RAL) lub transparentnymi

Drzwi zewnętrzne

Montujemy atestowane drzwi wejściowe wzmocnione lub antywłamaniowe z dekoracyjnymi ościeżnicami.

Balkony

Loggie - wykończone płytkami mrozoodpornymi, balustrady pełne betonowe lub przeszklone, malowane proszkowo, wybrane loggie wyposażone w przesuwane żaluzje przeciwsłoneczne Tarasy - balustrady stalowe, ocynkowane, malowane proszkowo, przeszklone, nawierzchnia systemowa z płytek wielkoformatowych, rozbieralna

Posadzka

wykończone tynkiem gipsowym, szpachlowane, malowane dwukrotnie na biało

Ściany

murowane, tynki gipsowe, dwukrotnie malowane

Sufity

wykończone tynkiem gipsowym, szpachlowane, malowane dwukrotnie na biało

Parapety zewnętrzne

stalowe lub aluminiowe, malowane proszkowo

Parapety wewnętrzne

konglomerat kamienny

Instalacje

wod-kan, grzewcza, elektryczna, telefoniczna, internetowa, RTV, wideodomofony

Ogrzewanie

miejskie

Wentylacja

mechaniczna

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
"Warmia Investment" Sp. z o.o.

"Warmia Investment" Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży. Godziny pracy pn-pt 9.00-17.00 Sobota - po wcześniejszym umówieniu spotkania
  • Róg ulic: Głowackiego i Al. Piłsudskiego
    Olsztyn

+48 89 ...

+48 570...

  • Biuro sprzedaży. Godziny pracy pn-pt 9.00-17.00 Sobota - po wcześniejszym umówieniu spotkania
  • Róg ulic: Głowackiego i Al. Piłsudskiego
    Olsztyn

+48 794...