Stoisko dewelopera Ippon Group Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe warmińsko-mazurskie

Ippon Group Sp. z o.o.
Osiedle Aurora

Ippon Group Sp. z o.o.

Posiadamy 132 oferty
w 1 inwestycji

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Zawsze korzystamy z potencjału miejsc, w których powstają nasze inwestycje!

Ippon Group to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działają w branży deweloperskiej. Specjalizujemy się w budowie funkcjonalnych mieszkań dla każdego klienta. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, którzy dzięki zdobytej przez lata praktyce zawodowej wprowadzają do firmy to co najlepsze. Kieruje nami pasja do tworzenia coraz to lepszych piękniejszych projektów inwestycyjnych.
Nazwa naszej firmy „Ippon” to z japońskiego punkt. Najlepsza lokalizacja naszych projektów jest dla nas kluczowa.

Budujemy mieszkania mając świadomość indywidualnych potrzeb klientów. Stawiamy na funkcjonalność i światło. Wyjątkowo duże przeszklenia, minimalizacja powierzchni komunikacji w mieszkaniu i większa wysokość lokali daje poczucie przestrzeni nawet w mniejszym metrażu.
Na terenach inwestycji zawsze dbamy o unikatowy design części wspólnych. Otwarte siłownie, osiedlowe miejsca integracji tj. stół do ping ponga, czy place zabaw z bezpieczną nawierzchnią, to tylko przykłady dodatkowych elementów, które w znaczący sposób podnoszą komfort życia naszych mieszkańców.
Miejsce naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Pierwszym krokiem jest wybór grupy docelowej pod którą przygotowujemy cały projekt. Zawsze wykorzystujemy atuty naszych lokalizacji. Ważna jest doskonała komunikacja, sąsiedztwo terenów zielonych, bliskość jezior, sąsiedztwo szkół, przedszkoli, sklepów. Mamy świadomość wpływu naszej pracy na kreowanie przestrzeni miejskiej. Dlatego tak ważna jest dla nas wysoka jakość inwestycji.

Gwarancją jakości naszych realizacji jest współpraca z najlepszymi architektami i generalnymi wykonawcami, którzy sprostają oczekiwaniom naszym i naszych klientów. Tworzymy niezwykłe projekty z zachowaniem zasad funkcjonalności i wykorzystaniu naturalnego światła. Doskonale koordynujemy projekty czego efektem jest oddanie naszych inwestycji w terminie.
Z każdym rokiem liczba naszych inwestycji rośnie, a wraz z nią zwiększa się liczba zadowolonych klientów. Naszą wizytówką jest wybudowane i oddane do użytku Osiedle Aurora w Olsztynie. Oprócz osiedli mieszkaniowych realizujemy projekty komercyjne. Nasze budynki znajdują się na terenie całego kraju – Warszawa, Bydgoszcz, Koszalin, Mrągowo, Olsztyn, Olecko.

Silna pozycja naszej marki zobowiązuje nie tylko do podnoszenia efektywności i osiągania zysków ale także do podejmowania inicjatyw społecznie ważnych. Dlatego nasza misja jest pomoc najmłodszym. Czynnie wspieramy olsztyńską fundacje Przyszłość dla Dzieci, której jesteśmy ambasadorem. Dodatkowo corocznie gramy z Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, miedzy innymi licytując limitowane złote serduszka.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Ippon Group Sp. z o.o.

Ippon Group Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera