Nowe domy w powiecie węgorzewskim

Hala targowa warmińsko-mazurskie - węgorzewski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie węgorzewskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie węgorzewskim

Powiat węgorzewski jest regionem zlokalizowanym w północno-wschodniej części kraju. Leży na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i należy do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Liczy sobie ponad 23 600 mieszkańców i 693 km2 powierzchni. Składają się na niego trzy gminy, spośród których dwie graniczą z obwodem kaliningradzkim. Stolicą powiatu jest jedyne miasto regionu – Węgorzewo. Tylko w tej miejscowości pojawiają się zabudowania małomiasteczkowe. Na mniejszych miejscowościach dominują domy jednorodzinne i zabudowania gospodarcze. Infrastruktura społeczna w powiecie jest w pełni dostosowana do potrzeb mieszkańców. Działa tu ponad 20 szkół różnego szczebla. W regionie mieści się 18 przychodni lekarskich, a w Węgorzewie działają dwa szpitale. Ze względu na wielość akwenów znajdujących się w powiecie, panują tu świetne warunki do uprawiania sportów wodnych. To w tym powiecie leży m.in. J. Mamry i J. Święcajty. Przez powiat węgorzewski przebiega droga krajowa nr 63 i wojewódzka trasa nr 650. Docierają tu autobusy prywatnych przewoźników.

W powiecie węgorzewskim aktualnie jest na sprzedaż 5 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 5 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie węgorzewskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 35,00 do 74,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 1-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie węgorzewskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie węgorzewskim wynoszą od 3 490 zł do 3 690 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie węgorzewskim kosztuje 124 593 zł.

W powiecie węgorzewskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w powiecie węgorzewskim

Podobne lokalizacje