Nowe domy w powiecie ełckim

Hala targowa warmińsko-mazurskie - ełcki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie ełckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie ełckim

Powiat ełcki to obszar o powierzchni 1112 km2. Leży we wschodniej części woj. warmińsko-mazurskiego, a na jego terenie znajduje się zespół jezior, w którego skład wchodzi m.in. J. Ełckie i J. Selmęt Wielki. Powiat składa się z jednej gminy miejskiej oraz czterech gmin wiejskich, a jego stolicą jest Ełk. W regionie mieszka ok. 86 000 osób. Powiat ełcki to połączenie małomiasteczkowego stylu Ełku z typowo wiejską zabudową gmin wiejskich.
W powiecie rozwinięta jest infrastruktura oświatowa. Działa tu m.in. 19 szkół podstawowych i 11 gimnazjalnych. W stolicy powiatu mieszczą się dwa szpitale, a w całym regionie jest 25 aptek. Powiat zlokalizowany jest na terenach atrakcyjnych turystycznie, biegną przez niego szlaki turystyczne piesze, rowerowe i kajakowe. Jednym z ciekawszych obiektów sportowych jest tu Ośrodek Sportów Wodnych w Staczach. Poszczególne gminy mają swoje biblioteki publiczne i ośrodki kultury. Mieszkańcy powiatu mogą robić zakupy w popularnych marketach, jak Lidl czy Biedronka. Przez powiat biegną dwie drogi krajowe. W Ełku funkcjonuje komunikacja miejska.

W powiecie ełckim aktualnie jest na sprzedaż 297 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich, z których 20 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie ełckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 156,00 m2, w tym:

  • 64 mieszkania 2-pokojowych,
  • 170 mieszkań 3-pokojowych,
  • 54 mieszkania 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie ełckim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie ełckim wynoszą od 3 840 zł do 5 390 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie ełckim kosztuje 129 939 zł.

Ceny domów w powiecie ełckim

W powiecie ełckim mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 130,00 do 140,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie ełckim wynoszą 3 800 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie ełckim kosztuje 492 480 zł.

Polecane domy w powiecie ełckim

Domy na sprzedaż w powiecie ełckim

Podobne lokalizacje