Nowe domy w Olsztynie

Hala targowa warmińsko-mazurskie - Olsztyn

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Olsztynie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Olsztynie

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

W Olsztynie aktualnie jest na sprzedaż 691 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 20 inwestycjach deweloperskich, z których 54 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

5 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Olsztynie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 122,00 m2, w tym:

  • 28 mieszkań 1-pokojowych,
  • 220 mieszkań 2-pokojowych,
  • 337 mieszkań 3-pokojowych,
  • 82 mieszkania 4-pokojowych,
  • 8 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Olsztynie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Olsztynie wynoszą od 4 520 zł do 12 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Olsztynie kosztuje 154 966 zł.

Ceny domów w Olsztynie

W Olsztynie mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 101,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Olsztynie wynoszą 4 268 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Olsztynie kosztuje 454 000 zł.

Aktualnie w w Olsztynie deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane domy w Olsztynie

Podobne lokalizacje