Nowe mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim

Hala targowa świętokrzyskie - Ostrowiec Świętokrzyski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Ostrowcu Świętokrzyskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski prawa miejskie posiada od 1613 roku. Miasto jest ośrodkiem przemysłowym, znajdują się tu: huta żelaza i zakład metalurgiczny, zakłady materiałów ogniotrwałych, odzieżowe, spożywcze, obecny jest także przemysł chemiczny, poligraficzny i drzewny. Według danych GUS z sierpnia 2012 miasto posiadało 73 300 mieszkańców.

W Ostrowcu Świętokrzyskim aktualnie jest na sprzedaż 11 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 11 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Ostrowcu Świętokrzyskim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Ostrowcu Świętokrzyskim

W Ostrowcu Świętokrzyskim mamy 11 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 88,00 do 159,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Ostrowcu Świętokrzyskim wynoszą od 2 600 zł do 3 100 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Ostrowcu Świętokrzyskim kosztuje 271 281 zł.

Podobne lokalizacje