Stoisko dewelopera Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Nexx Sp. z o.o. Sp. k.
Domino Park Siemianowice I Etap

Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Posiadamy 168 ofert
w 5 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Nexx S.C. to firma deweloperska zajmująca się realizacją przedsięwzięć budowlanych. Każdy z projektów Spółki jest efektem zaangażowania doświadczonych architektów oraz branżystów.

Optymalna lokalizacja inwestycji to bardzo ważny element każdej z inwestycji Spółki. Atrakcyjne otoczenie oraz dogodny dojazd pozytywnie wpływają na standard nieruchomości.

Każda z inwestycji Nexx S.C. realizowana jest pod okiem wykwalifikowanych inżynierów i kadry kierowniczej. Komfort użytkowania zapewnia dbanie o najdrobniejszy szczegół, innowacyjne rozwiązania i materiału najwyższej jakości.

Wysoką sprawność energetyczną budynków wznoszonych przez Spółkę, charakteryzującą się niskimi kosztami eksploatacji, zapewniają używane do realizacji projektów sprawdzone technologie.

Misją Nexx jest stworzenie konkurencyjnej i dopasowanej do potrzeb i oczekiwań Klientów oferty. Firma ma świadomość, iż zakup nieruchomości jest często jedną z najważniejszych decyzji podejmowanych w życiu. Każda inwestycja to funkcjonalne i przestronne domy oraz komfortowe mieszkania.

Rozsądna cena i wysoka jakość to efekt posiadanego przez Spółkę doświadczenia. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań aby mieszkania i domy zapewniały Klientom komfort i bezpieczeństwo.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Strona internetowa dewelopera