Stoisko dewelopera Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Targi Mieszkaniowe śląskie

Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Posiadamy 0 ofert
w 0 inwestycjach

Informacje o deweloperze

Millenium Inwestycje jest firmą deweloperską z sukcesem prowadzącą działalność rozpoczętą w 2001 roku. Spółka ma za sobą bogate doświadczenia na rynku deweloperskim i wyróżnia ją nowatorskie podejście do wyzwań urbanistycznych. Inwestycje charakteryzuje nowoczesna architektura, dbałość o otoczenie, bezpieczeństwo i wygoda mieszkańców.

Zrealizowane obiekty to kilkaset oddanych do użytku mieszkań i domów, pierwsze na Śląsku inteligentne apartamentowce “Millenium IQ” i “Millenium IQ-kwadrat”, Centrum Handlowe “Bażantowo”, przedszkole i zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Obecnie Spółka podjęła wyzwanie budowy nowoczesnej Pijarskiej szkoły podstawowej i gimnazjum oraz kompleksu sportowo – rekreacyjnego na terenie Osiedla Bażantów.

Wiarygodność - klienci wybierają nas kierując się lokalizacją i urodą naszych inwestycji. Obserwują dokonania, podziwiają powstające obiekty i bez obaw powierzają nam swoje środki finansowe.

Jakość - największą rekomendacją dla nas są zadowoleni klienci, którzy polecają nasze usługi znajomym. Zadowoleni klienci są miarą naszej jakości i profesjonalizmu. Dbamy o wszystkie szczegóły wykończenia kładąc nacisk na indywidualizm każdego wnętrza i możliwość zmiany aranżacji dla każdego klienta.

Profesjonalizm - podchodzimy do tematu kompleksowo. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo naszego architekta, bogatą ofertę usług wykończeniowych, a także pomoc w uzyskaniu odpowiedniego kredytu.

Nasza polityka jakości to - zaspokajanie potrzeb klientów poprzez oferowanie wysokiej jakości usług i nowych europejskich standardów. Realizujemy ją poprzez sprzedaż domów i apartamentów, które wyróżnia; estetyka wykonania, najlepsze zastosowane materiały i technologie, funkcjonalność, fachowa i rzetelna obsługa, doradztwo w zakresie wyboru i aranżacji.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Strona internetowa dewelopera