Stoisko dewelopera DMT PROGRESS

Targi Mieszkaniowe śląskie

DMT PROGRESS
Słowackiego Park II

DMT PROGRESS

Posiadamy 7 ofert
w 1 inwestycji

Ceny od 4 200 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Firma DMT PROGRESS to nieustannie realizująca kolejne inwestycje deweloperskie spółka. Wszystkie budowane przez nas mieszkania wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań przy użyciu najlepszych materiałów. W standardzie wykonania zastosowane są komfortowe rozwiązania takie jak: ogrzewanie podłogowe, okna porte-fenetre oraz elektryczne rolety zewnętrzne. Ponad to, mieszkania są bezczynszowe i własnościowe, a inwestycje zamknięte i ogrodzone. Najważniejszym aspektem jest fakt, że każdy etap procesu inwestycyjnego przeprowadzamy samodzielnie: 1) posiadamy własne środki z których realizowane są inwestycje, 2) sami wykonujemy projekt architektoniczno-budowlany 3) jesteśmy generalnym wykonawcą naszych inwestycji 4) prowadzimy bezpośrednią sprzedaż i obsługę po-sprzedażową. Dzięki temu, spółka nieustająco się rozwija i z sukcesem zakańcza realizowane projekty. Na dzień dzisiejszy wybudowane zostały następujące inwestycje:

• VillaNova Katowice etap I , II i III - inwestycja rozpoczęta we wrześniu 2014 r., a ukończona w II kwartał 2015 r. - VillaNova to kameralna inwestycja, która łącznie w trzech etapach mieści 40 lokali mieszkalnych, które położone są w cichej i zielonej okolicy.
• Grafitowe Zabrze - inwestycja rozpoczęta w I kwartale 2014 r., zakończenie IV kwartał 2014 r. - pierwsza inwestycja objęta autorskim programem Budujemy dla Młodych, łącznie licząca 60 lokali mieszkalnych, znajduje się w samym centrum Zabrza.
• Zielone Katowice - inwestycja rozpoczęta we wrześniu 2014 r. - zakończona maj 2016 r.
• Słowackiego Park w Zabrzu - Inwestycja ciesząca się dużym zainteresowaniem. Przedsięwzięcie jest realizowane w dwóch etapach. Etap I zakończony w czerwcu 2019 roku. II Etap oferujący 71 mieszkań rozpoczęty w lutym 2019, a zakończenie prac budowlanych planowane jest na IV kwartał roku 2020.

W planach spółki na rok 2020 są zadania inwestycyjne polegające m.in na budowie w Zabrzu budynku biurowo - usługowego, jak również rozpoczęcie kolejnej inwestycji w segmencie rynku mieszkaniowego. Spółka nie zwalniając tempa planuje kolejne działania na gruntach które są w jej posiadaniu.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
DMT PROGRESS

DMT PROGRESS