Nowe lokale użytkowe w Sosnowcu

Hala targowa śląskie - Sosnowiec

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Sosnowcu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Sosnowcu

Sosnowiec to miasto na prawach powiatu leżące w Zagłębiu Dąbrowskim, na terenie woj. śląskiego. Należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Mieszka tu ok. 211 000 osób, a obszar Sosnowca wynosi 91 km2. Krajobraz miasta to głównie zabudowa z lat 70 i 80-tych gdzie po za wysoką zabudową wielorodzinną wyrastają nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują głównie budynki w stylu barokowym. Sosnowiec ma pełną infrastrukturę społeczną. Zaplecze oświatowe tworzą m.in. 32 szkoły podstawowe, 2 szkoły gimnazjalne i przeszło 20 szkół ponadgimnazjalnych. Są tu cztery szpitale i działa ponad 80 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą – otwarty jest wtedy stok narciarski. W wolnym czasie mieszkańcy mają do wyboru m.in. dwa kina, teatr, centrum sztuki. Nie ma tu także problemów z zakupami – w Sosnowcu są dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze centra. Miasto cieszy się świetną lokalizacją.

W Sosnowcu aktualnie jest na sprzedaż 241 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 29 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

2 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Sosnowcu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 83,00 m2, w tym:

  • 55 mieszkań 1-pokojowych,
  • 73 mieszkania 2-pokojowych,
  • 100 mieszkań 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Sosnowcu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Sosnowcu wynoszą od 4 221 zł do 5 484 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu kosztuje 130 520 zł.

W Sosnowcu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Sosnowcu deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane lokale użytkowe w Sosnowcu

Podobne lokalizacje