Nowe lokale użytkowe Ustroniu

Hala targowa Śląskie - Ustroń

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami Ustroniu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje Ustroniu

Ustroń jest małym miastem leżącym w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, z liczbą mieszkańców nie przekraczającą 16 tys. Piękne położenie wśród gór i malowniczych lasów sprawiło, że Ustroń stał się znanym wśród turystów ośrodkiem uzdrowiskowo- wypoczynkowym. Bliskie położenie względem innych znanych ośrodków takich jak Wisła czy Szczyrk, sprzyja podbojom górskich szlaków i tras rowerowych. Walory krajobrazowe, panująca tu atmosfera, co roku przyciągają do miasteczka spragnionych natury urlopowiczów. W Ustroniu nikt nie może liczyć na nudę. Kryte baseny, gabinety odnowy biologicznej, korty tenisowe, 3 ośrodki narciarskie, Park Zdrojowy - zapełnią każdą wolną chwilę mieszkańców. Kameralna okolica, przyjazne sąsiedztwo to niewątpliwie atuty tego miejsca. Na terenie miasta znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe znanych sieci spożywczych, liczne lokale usługowe i gastronomiczne, które zaspokoją wszystkie możliwe potrzeby mieszkańców.

Ustroniu aktualnie jest na sprzedaż 67 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy Ustroniu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 83,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 44 mieszkania 2-pokojowych,
  • 17 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań Ustroniu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży Ustroniu wynoszą od 7 398 zł do 8 262 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie Ustroniu kosztuje 177 921 zł.

Ustroniu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje