Nowe lokale użytkowe w Ustroniu

Hala targowa śląskie - Ustroń

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Ustroniu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ustroniu

Ustroń jest małym miastem leżącym w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, z liczbą mieszkańców nie przekraczającą 16 tys. Piękne położenie wśród gór i malowniczych lasów sprawiło, że Ustroń stał się znanym wśród turystów ośrodkiem uzdrowiskowo- wypoczynkowym. Bliskie położenie względem innych znanych ośrodków takich jak Wisła czy Szczyrk, sprzyja podbojom górskich szlaków i tras rowerowych. Walory krajobrazowe, panująca tu atmosfera, co roku przyciągają do miasteczka spragnionych natury urlopowiczów. W Ustroniu nikt nie może liczyć na nudę. Kryte baseny, gabinety odnowy biologicznej, korty tenisowe, 3 ośrodki narciarskie, Park Zdrojowy - zapełnią każdą wolną chwilę mieszkańców. Kameralna okolica, przyjazne sąsiedztwo to niewątpliwie atuty tego miejsca. Na terenie miasta znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe znanych sieci spożywczych, liczne lokale usługowe i gastronomiczne, które zaspokoją wszystkie możliwe potrzeby mieszkańców.

W Ustroniu aktualnie jest na sprzedaż 24 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Ustroniu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 22,00 do 68,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 16 mieszkań 2-pokojowych,
  • 5 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

W Ustroniu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje