Nowe lokale użytkowe w Tychach

Hala targowa śląskie - Tychy

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Tychach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Tychach

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

W Tychach aktualnie jest na sprzedaż 307 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 41 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Tychach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 131,00 m2, w tym:

  • 79 mieszkań 1-pokojowych,
  • 84 mieszkania 2-pokojowych,
  • 113 mieszkań 3-pokojowych,
  • 23 mieszkania 4-pokojowych,
  • 6 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Tychach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Tychach wynoszą od 4 700 zł do 7 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Tychach kosztuje 254 220 zł.

W Tychach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Tychach deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne. W Tychach mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane lokale użytkowe w Tychach

Podobne lokalizacje