Nowe lokale użytkowe w powiecie gliwickim

Hala targowa śląskie - gliwicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie gliwickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie gliwickim

Powiat gliwicki leży na Wyżynie Śląskiej, w woj. śląskim, sąsiadując z woj. opolskim. Zajmuje terytorium 664,37 km2 i zamieszkiwany jest przez ok. 115 000 osób. Przepływają tędy rzeki Bierawka i Kłodnica. Na powiat składa się 8 gmin, w tym dwie miejskie, a jego siedzibą jest miasto Gliwice. Zabudowa obszaru zależy od konkretnych miejscowości, ale przeważa ta typowo wiejska i małomiasteczkowa. Najbardziej zurbanizowane tereny to miasta Knurów i Pyskowice, które zyskują wartość jako zaplecze mieszkaniowe Aglomeracji Śląskiej. Infrastruktura oświatowa, medyczna i sportowa powiatu jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieszczą się tu dwa szpitale i działa pięć zespołów szkół, do których należą placówki różnego szczebla. Nie brakuje instytucji kulturalnych, jak choćby dwa muzea i domy biblioteki. Bezproblemowy jest także dostęp do sklepów, gdyż w powiecie znajdują się popularne markety i dyskonty. Dużym atutem powiatu jest jego położenie na skrzyżowaniu dróg o strategicznym znaczeniu. Przecinają się tu autostrady A1 i A4. Przez powiat biegną też cztery drogi krajowe i cztery wojewódzkie.

W powiecie gliwickim aktualnie jest na sprzedaż 146 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie gliwickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 44,00 do 75,00 m2, w tym:

  • 43 mieszkania 2-pokojowych,
  • 90 mieszkań 3-pokojowych,
  • 13 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie gliwickim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie gliwickim wynoszą od 4 940 zł do 5 067 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie gliwickim kosztuje 217 468 zł.

W powiecie gliwickim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie gliwickim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Lokale użytkowe w powiecie gliwickim

Podobne lokalizacje