Nowe domy w powiecie Tarnogórskim

Hala targowa Śląskie - Tarnogórski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Tarnogórskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Tarnogórskim

Powiat tarnogórski powstał w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Stanowi część województwa śląskiego, a siedzibą powiatu jest miasto Tarnowskie Góry. Na powiat składają się: miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, gminy miejskie: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry oraz gminy wiejskie: Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg, Zbrosławice. Teren ziemi tarnogórskiej jest bardzo silnie zaludniony i zurbanizowany - południowa część jest silnie rozwinięta przemysłowo i technologicznie, zaś północno-zachodnia i wschodnia to głównie tereny rolnicze i leśne. Warto nadmienić, że ponad 50 procent powierzchni powiatu stanowią Lasy Lublinieckie. Obecnie powiat tarnogórski pełni rolę sypialni aglomeracji górnośląskiej.

W powiecie Tarnogórskim aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W powiecie Tarnogórskim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w powiecie Tarnogórskim

W powiecie Tarnogórskim mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 103,00 do 153,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Tarnogórskim wynoszą od 2 949 zł do 3 747 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Tarnogórskim kosztuje 380 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Tarnogórskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w powiecie Tarnogórskim

Wybrane promocje w powiecie Tarnogórskim

Domy na sprzedaż w powiecie Tarnogórskim

Podobne lokalizacje