Nowe mieszkania w Zabrzu

Hala targowa śląskie - Zabrze

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Zabrzu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zabrzu

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

W Zabrzu aktualnie jest na sprzedaż 92 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 18 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Zabrzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 40,00 do 92,00 m2, w tym:

  • 27 mieszkań 2-pokojowych,
  • 49 mieszkań 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Zabrzu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Zabrzu wynoszą od 3 999 zł do 5 243 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Zabrzu kosztuje 191 424 zł.

Ceny domów w Zabrzu

W Zabrzu mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 84,00 do 116,00 m2.

Polecane mieszkania w Zabrzu

Podobne lokalizacje