Nowe mieszkania w Chorzowie

Hala targowa śląskie - Chorzów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Chorzowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Chorzowie

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

W Chorzowie aktualnie jest na sprzedaż 399 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Chorzowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 113,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 1-pokojowych,
  • 199 mieszkań 2-pokojowych,
  • 155 mieszkań 3-pokojowych,
  • 34 mieszkania 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Chorzowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Chorzowie wynoszą od 3 782 zł do 6 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Chorzowie kosztuje 186 425 zł.

W Chorzowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Chorzowie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną. W Chorzowie mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania w Chorzowie

Wybrane promocje w Chorzowie

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje