Stoisko dewelopera Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Targi Mieszkaniowe pomorskie

Alvarium - lokale użytkowe na sprzedaż

Gdynia, Redłowo, Al. Zwycięstwa

Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.
 • liczba ofert 2

 • powierzchnie 98 m2 - 152 m2

 • termin oddania 2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 98 - 152 m2
Wysokość pomieszczeń 265 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba lokali użytkowych wszystkich 3, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych od 7 do 9
Liczba kondygnacji podziemnych 3
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2018 roku
Termin oddania 2 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda park, las, morze, rezerwat przyrody
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Alvarium

Inwestycja Alvarium powstaje w jednej z ładniejszych dzielnic Gdyni w Redłowie pomiędzy Alei Zwycięstwa, a ul. Legionów. To wyjątkowy projekt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Koncepcja architektoniczna Inwestycji wykonana przez BJK Architekci sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni; projekt budowlany Inwestycji wykonany przez BJK Architekci sp. z o.o. w Gdyni zmodyfikowany przez Semeko Alvarium sp. z o. o. To miejsce już na etapie projektowania budziło słuszny zachwyt, bowiem wyrośnie w strategicznie idealnym miejscu pod perspektywiczny biznes, długofalowe inwestycje i luksusowe miejsce do zamieszkania w bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły inwestycji
Alvarium zostało zaprojektowane, by stało się wizytówką Redłowa . Przyjaznym, rodzinnym i estetycznym miejscem do zamieszkania. Zagospodarowanie terenu zostało rozplanowane na dwie strefy funkcjonalne: reprezentacyjną i tarasową z małą architekturą. Dopełnieniem terenów wspólnych będą prywatne, ogródki w mieszkaniach na parterze. Strefę reprezentacyjną stanowić będzie zagospodarowany plac od strony Al. Zwycięstwa z wejściami do budynku mieszkalnego i pasażu handlowego. Strefa tarasowa znajdzie się nad częścią poziomów podziemnych, pomiędzy budynkami na wysokości ulicy Legionów. W strefie tej powstaną alejki prowadzące do wejść części mieszkalnych, będzie to również miejsce rekreacyjno-wypoczynkową dla mieszkańców. Na część mieszkalno-usługową Alvarium składać się będą cztery budynki A, B, C, D. Każdy z nich będzie podzielony na dwa niezależne segmenty z windami, łączącymi poszczególne kondygnacje. Dbając o ciekawą aranżację całego kompleksu, budynki będą różniły się wysokością oraz ustawione zostaną względem siebie promieniście z jednoczącym je dziedzińcem, usytuowanym nad wspólną halą garażową. W centralnym punkcie układu zaplanowano budynek biurowy.

Aktualna Oferta
W pierwszym etapie budowy powstają budynki A i D, budynki te zostały wprowadzone do sprzedaży z terminem odbioru na II kwartał 2020 r. Budynek A będzie pełnił funkcję mieszkaniową, z usługami i handlem w parterze. Został zaprojektowany jako ośmiopiętrowy w jednej części, w drugiej siedmiopiętrowy, z trzema kondygnacjami podziemnymi, gdzie powstaną miejsca postojowe. W Budynkach B, C, D zaplanowano lokale mieszkalne oraz przestrzeń handlową z lokalami usługowymi umiejscowionymi w pasażu handlowym. Budynki C i D zostały zaprojektowane jako ośmiopiętrowe w jednej części, w drugiej jako sześciopiętrowe. Z kolei na budynek B składać się będzie część niższa – ośmiopiętrowa oraz część wyższa - 16 piętrowa dominanta. Pod wszystkimi budynkami przewidziano wielopoziomowe hale garażowe z miejscami postojowymi.

Inwestycja Alvarium składa się z 2 budynków, w których łącznie znajdują się 3 lokale użytkowe o powierzchni od 98 m2 do 152 m2. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 3 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Alvarium są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Alvarium pozostały w sprzedaży 2 lokale o powierzchni od 98 m2 do 152 m2.

Transport autobusowy zapewniają autobusy kursujące głównie po al. Zwycięstwa, a połączenia kolejowe są możliwe dzięki stacji SKM Redłowo. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 30 km na południe. Stacja Gdynia Główna znajduje się w odległości ok. 1,5 km na północ. W odległości 300 metrów od inwestycji Alvarium znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Ruchu Oporu. W najbliższej okolicy inwestycji Alvarium znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 24 w odległości 300 m, Żłobkowe Słoneczko w odległości 500 m, Przedszkole nr 14 w odległości 550 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m Apteka św. Jana, w odległości 850 m EXTRA-MED Sp. z o.o. Centrum Opieki Medycznej, w odległości 850 m FADO Centrum Usług Medycznych. W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Paszportowy w Gdyni - biuro paszportowe w odległości 250 m, FM Bank w odległości 350 m, Bar Pierożek w odległości 700 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Yacht & Polo Club w odległości 350 m, Masu Masu - centrum zdrowego ciała w odległości 750 m, Twoj-trener.com Siłownia, Sauna, Jacuzzi,Masaż w odległości 750 m.

Alvarium powstaje przy głównej arterii Gdyni. Alei Zwycięstwa- to tu powstaje inwestycja, prowadzi od bram Sopotu, wprost do ścisłego centrum miasta i zbiegu ulic: Władysława IV i Świętojańskiej. To jedno z lepiej skomunikowanych miejsc w Trójmieście z licznymi liniami autobusów i trolejbusów oraz dwoma przystankami SKM. Pierwszy to SKM Redłowo, który położony jest w odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru, natomiast drugi znajduje się w Orłowie.

1. Centrum handlowe Klif – 1,6 km
2. Szkoła Podstawowa nr 34 - 1,3 km
3. Plaża - 1,4 km
4. Autobus – 550 m
5. Biedronka – 600 m
6. Auchan – 2,5 km
7. Centrum handlowe Riviera – 2,5 km
8. Hala Gdynia Arena – 2,5 km
9. Stadion miejski – 2,5 km
10. Pomorski Park Naukowo Technologiczny – 1 km

Nadmorska cześć miasta Gdynia, której powierzchnia wynosi niespełna 3 kilometry kwadratowe. Liczba ludności na terenie Redłowa wynosi około 8 tysięcy. Sąsiaduje od strony południowej z Orłowem, od zachodniej z Działkami Leśnymi i Małym Kackiem, od strony północnej z Wzgórzami Św. Maksymiliana, zaś jej wschodnią granicę wyznacza Morze Bałtyckie. W ramach dzielnicy znajduje się wyznaczone letnie kąpielisko, linia brzegowa o długości 200 metrów, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Szpital Morski im. PCK oraz Przystanek SKM Gdynia Redłowo. Znaczną część obszaru zajmuje malownicza Kępa Redłowska z malowniczymi terenami zielonymi stanowiącymi idealne miejsce do rekreacji, wypoczynku i kontemplacji przyrody. Wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy (liczne szkoły, punkty usługowe, sklepy) oraz dobrze rozwinięta sieć dróg (aleja Zwycięstwa, Legionów, Powstania Styczniowego, Powstania Wielkopolskiego, Redłowska, Mikołaja Kopernika, Bohaterów Starówki Warszawskiej) pozytywnie wpływają na komfort życia w Redłowie.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Alvarium są dostępne 2 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
L1.2 1 97,86 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
L1.3 1 152,00 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • Tatrzańska 10
  Gdynia

+48 58 ...

 • Biuro sprzedaży
 • Gdynia, Al. Zwycięstwa /Legionów

+48 727...

 • Biuro sprzedaży
 • 84-240 Reda,
  ul. Morska 7C

+48 58 ...