Stoisko dewelopera Euro Styl S.A.

Targi Mieszkaniowe Pomorskie - Trójmiasto i okolice

Euro Styl S.A.
Futura Park

Euro Styl S.A.

Posiadamy 71 ofert
w 8 inwestycjach

Ceny od 3 958 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Promocje dewelopera

Informacje o deweloperze

Euro Styl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa działa na rynku polskim od 2007 roku. Zajmuje się działalnością deweloperską głównie na terenie Trójmiasta. Należy do czołówki firm realizujących projekty mieszkaniowe na terenie Trójmiasta.

Spółka realizuje inwestycje mieszkaniowe jedno- i wielorodzinne, w segmencie popularnym oraz o podwyższonym standardzie. Od 2011 roku zajęła się również realizacją projektów komercyjnych czego owocem jest biurowiec Opera Office oraz kompleks BPH Office Park.

Euro-Styl zajmuje się kompleksową działalnością deweloperską. Jej celem jest sprawna i terminowa realizacja inwestycji, którą umożliwia współpraca ze sprawdzonymi partnerami.

Liczne nagrody i wyróżnienia są potwierdzeniem wysokiej jakości usług oraz inwestycji realizowanych przez Firmę.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.