Nowe lokale użytkowe na Suchaninie

Hala targowa Pomorskie - Suchanino

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Suchaninie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Suchaninie

Suchanino jest jedną z najmniejszych dzielnic Gdańska – jego powierzchnia wynosi zaledwie 1,4 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 11 200 osób, a gęstość zaludnienia należy do najwyższych w Gdańsku (około 8 tysięcy osób na kilometr kwadratowy, więcej tylko na Zaspie-Młyńcu i Przymorzu Wielkim).

Suchanino to spokojna dzielnica mieszkaniowa. Większość zabudowy stanowią bloki z wielkiej płyty, które stawiano tutaj od 1974 roku. Dużą korzyścią płynąca z zamieszkania na Suchaninie jest dobry dojazd zarówno do centrum, jak i do gdańskiej obwodnicy (w ciągu kilkunastu minut).

Na Suchaninie aktualnie jest na sprzedaż 8 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Suchaninie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 69,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 3-pokojowych.

Ceny mieszkań na Suchaninie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Suchaninie wynoszą 8 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Suchaninie kosztuje 493 272 zł.

Na Suchaninie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane lokale użytkowe na Suchaninie

Podobne lokalizacje