Nowe lokale użytkowe w powiecie Tczewskim

Hala targowa Pomorskie - Tczewski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Tczewskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Tczewskim

Powiat tczewski leży na południowym wschodzie woj. pomorskiego i zajmuje teren o powierzchni 697 km2. Region zamieszkuje 118,5 tys. osób. Stolicą jest Tczew, a poza nim na powiat składają się trzy gminy wiejskie i dwie miejsko-wiejskie. Wschodnią granicę powiatu wyznacza Wisła, od północy region wchodzi na Żuławy Wiślane, a od południa ograniczony jest kompleksami leśnymi. Zabudowa dzieli się na tę zurbanizowaną, ale małomiasteczkową oraz typowo wiejską. Powiat ma swój szpital i niemal 40 przychodni lekarskich. Jest tu ponad 30 aptek. W regionie działa przeszło 80 szkół, w tym ponad 30 podstawówek i 20 gimnazjów. Styczność z kulturą można mieć, dzięki kinu, amfiteatrowi, dwóm muzeom oraz domom i ośrodkom kultury. Za rozwój sportu odpowiadają jednostki miejskie i gminne, w tym Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. W regionie mieszczą się dwa kompleksy kortów tenisowych. Powiat leży na węźle komunikacyjnym, w którym krzyżują się drogi krajowe nr 22 i 91. Biegnie tędy autostrada A1, która jest częścią europejskiej E75. W regionie działają linie PKS i PKP oraz Szybka Kolej Miejska.

W powiecie Tczewskim aktualnie jest na sprzedaż 69 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Tczewskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 86,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 14 mieszkań 2-pokojowych,
  • 19 mieszkań 3-pokojowych,
  • 33 mieszkania 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Tczewskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Tczewskim wynoszą od 4 254 zł do 5 318 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Tczewskim kosztuje 163 000 zł.

W powiecie Tczewskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie Tczewskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Lokale użytkowe w powiecie Tczewskim

Podobne lokalizacje