Nowe lokale użytkowe w powiecie Gdańskim

Hala targowa Pomorskie - Gdański

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Gdańskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Gdańskm

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

W powiecie Gdańskim aktualnie jest na sprzedaż 288 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 78 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

20 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Gdańskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 111,00 m2, w tym:

  • 16 mieszkań 1-pokojowych,
  • 124 mieszkania 2-pokojowych,
  • 100 mieszkań 3-pokojowych,
  • 36 mieszkań 4-pokojowych,
  • 12 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Gdańskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Gdańskim wynoszą od 4 860 zł do 6 371 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Gdańskim kosztuje 140 726 zł.

W powiecie Gdańskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie Gdańskim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Lokale użytkowe w powiecie Gdańskim

Podobne lokalizacje