Nowe domy na Ujeścisku-Łostowicach

Hala targowa Pomorskie - Ujeścisko-Łostowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Ujeścisku-Łostowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ujeścisku-Łostowicach

Na Ujeścisku-Łostowicach aktualnie jest na sprzedaż 431 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 15 inwestycjach deweloperskich, z których 42 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Ujeścisku-Łostowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 80,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 154 mieszkania 2-pokojowych,
  • 198 mieszkań 3-pokojowych,
  • 38 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Ujeścisku-Łostowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Ujeścisku-Łostowicach wynoszą od 4 700 zł do 7 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Ujeścisku-Łostowicach kosztuje 186 000 zł.

Ceny domów na Ujeścisku-Łostowicach

Na Ujeścisku-Łostowicach mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni 220,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Ujeścisku-Łostowicach wynoszą od 5 909 zł do 6 568 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Ujeścisku-Łostowicach kosztuje 1 300 000 zł.

Aktualnie w na Ujeścisku-Łostowicach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy na Ujeścisku-Łostowicach

Podobne lokalizacje