Nowe domy na Jasieniu

Hala targowa pomorskie - Jasień

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Jasieniu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Jasieniu

Położona w południowo-zachodniej część Gdańska dzielnica o powierzchni około 11,5 kilometrów kwadratowych. Liczba ludności zamieszkująca Jasień wynosi blisko 8 tysięcy osób. Przylegają do niego dzielnice: Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo – od północy, Ujeścisko-Łostowice - od wschodu oraz Kokoszki od południa. Na jego terenie znajdują się zbiorniki wodne, tereny zielone, pola uprawne, zabudowa jedno- i wielo-rodzinna oraz prestiżowy kompleks budynków biurowych BPH Office Park. Wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy (szkoły, sklepy, przedszkola, punkty usługowe) oraz rozwinięta infrastruktura drogowa (Aleja Armii Krajowej, Kartuska, Jabłoniowa, Stężycka, Lubowidzka, Źródlana) zapewniają wysoki komfort życia codziennego.

Na Jasieniu aktualnie jest na sprzedaż 554 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 12 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Jasieniu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 104,00 m2, w tym:

  • 82 mieszkania 1-pokojowych,
  • 152 mieszkania 2-pokojowych,
  • 275 mieszkań 3-pokojowych,
  • 43 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Jasieniu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Jasieniu wynoszą od 5 994 zł do 8 450 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Jasieniu kosztuje 189 040 zł.

Na Jasieniu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje