Nowe domy na Siedlcach

Hala targowa pomorskie - Siedlce

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Siedlcach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Siedlcach

Ulokowana w centralnej części Gdańska dzielnica. Jej powierzchnia wynosi około 2,5 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 14,5 tysięcy osób. Znajduje się w otoczeniu dzielnic: Aniołki, Chełm, Piecki-Migowo, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wzgórze Mickiewicza. Siedlce to dzielnica o kameralnej, niskiej, w większości jednorodzinnej zabudowie. Przemieszczanie się w jej ramach, oraz poza nią, umożliwiają ulice: Pana Tadeusza, Wojska Polskiego, Kartuska. Na terenie Siedlec znajduje się pętla tramwajowa, biurowiec Ka5, liczne sklepy, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne korzystnie wpływające na wygodę życia codziennego.

Na Siedlcach aktualnie jest na sprzedaż 28 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 13 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Siedlcach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 48,00 do 90,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 2-pokojowych,
  • 3 mieszkania 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Siedlcach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Siedlcach wynoszą od 9 154 zł do 10 603 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Siedlcach kosztuje 490 984 zł.

Ceny domów na Siedlcach

Na Siedlcach mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 221,00 do 236,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Siedlcach kosztuje 1 430 877 zł.

Polecane domy na Siedlcach

Podobne lokalizacje