Nowe domy na Brętowie

Hala targowa pomorskie - Brętowo

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Brętowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Brętowie

Brętowo to dzielnica Gdańska o charakterze głównie mieszkaniowym. Jego nazwa pochodzi od dawnej miejscowości Brętowo. Aktualnie jest rzadko stosowana. Wypierają ją nazwy osiedli składowych tj. Niedźwiednik i Matemblewo. Dzielnica znajduje się na wzgórzach morenowych, które w większości są zalesione - lasy te stanowią aktualnie część Trójmiejskiego Parku Narodowego. W obrębie Brętowa zlokalizowany jest także Rezerwat przyrody Wąwóz Huzarów. W dzielnicy znajduje się również niewysokie wzniesienie Cieniawa (110 m.n.p.m.).

Na Brętowie aktualnie jest na sprzedaż 6 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Brętowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 95,00 do 96,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Brętowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Brętowie wynoszą od 8 204 zł do 8 305 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Brętowie kosztuje 789 000 zł.

Na Brętowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje