Nowe domy na Przymorzu Małym

Hala targowa pomorskie - Przymorze Małe

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Przymorzu Małym. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Przymorzu Małym

Przymorze Małe to dzielnica o powierzchni 2,3 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 15 300 osób. Wbrew nazwie ta część Gdańska nie leży tuż przy Morzu Bałtyckim – od wód Zatoki Gdańskiej oddzielają ją tereny Przymorza Wielkiego.

Na Przymorzu Małym dominuje niska i średnia zabudowa, co odróżnia ten rejon miasta od sąsiedniego Przymorza Wielkiego. Najwięcej bloków wybudowano tutaj w latach 60. ubiegłego wieku. Większość z nich ma nie więcej niż cztery piętra. W latach dwutysięcznych na Przymorzu Małym powstało kilka dużych osiedli mieszkaniowych (na przykład Osiedle Arkońska) oraz biurowców (Arkońska Business Park). W tutejszych halach Międzynarodowych Targów Gdańskich przez cały rok odbywają się różne wystawy.

Na Przymorzu Małym aktualnie jest na sprzedaż 45 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 41 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Przymorzu Małym mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 35,00 do 75,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 10 mieszkań 2-pokojowych,
  • 27 mieszkań 3-pokojowych.

Na Przymorzu Małym nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje