Nowe domy w Kokoszkach

Hala targowa Pomorskie - Kokoszki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kokoszkach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kokoszkach

Gdańsk Kokoszki to dzielnica granicząca z Jasienią, Matarnią (dzielnice Gdańska) i z gminami podmiejskimi Żukowo i Kolbudy. Ok. 1/4 powierzchni dzielnicy zajmują lasy, w tym Las Sulmiński. Dzielnica składa się głównie z PRL-owskich bloków mieszkalnych, które wzniesiono głównie z uwagi na liczne zakłady przemysłowe obecne w dzielnicy. Na powierzchni ok. 20 km kw w dzielnicy mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. K. Jagiellończyka, będąca częścią drogi krajowej S7. Kursuje tu też 5 autobusów miejskich z Gdańska. Od północy dzielnica graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia Otomińska a w lipcu 2015 powstanie basen przy tutejszej szkole podstawowej. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają też dwa szlaki turystyczne.

W Kokoszkach aktualnie jest na sprzedaż 3 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 3 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

3 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Kokoszkach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 60,00 do 73,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 2-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Kokoszkach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Kokoszkach wynoszą 4 100 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Kokoszkach kosztuje 272 595 zł.

W Kokoszkach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje