Nowe domy w Gdańsku

Hala targowa pomorskie - Gdańsk

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Gdańsku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Gdańsku

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

W Gdańsku aktualnie jest na sprzedaż 2 687 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 77 inwestycjach deweloperskich, z których 297 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Gdańsku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 21,00 do 158,00 m2, w tym:

  • 362 mieszkania 1-pokojowych,
  • 890 mieszkań 2-pokojowych,
  • 958 mieszkań 3-pokojowych,
  • 286 mieszkań 4-pokojowych,
  • 27 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Gdańsku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Gdańsku wynoszą od 4 520 zł do 18 100 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Gdańsku kosztuje 179 000 zł.

Ceny domów w Gdańsku

W Gdańsku mamy 16 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 148,00 do 236,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Gdańsku wynoszą od 5 872 zł do 7 837 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Gdańsku kosztuje 880 000 zł.

Aktualnie w w Gdańsku deweloperzy przygotowali 12 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 7 nieruchomościach. W Gdańsku mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane domy w Gdańsku

Wybrane promocje w Gdańsku

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż w Gdańsku

Podobne lokalizacje