Nowe mieszkania w Gdyni

Hala targowa pomorskie - Gdynia

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Gdyni. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Gdyni

Gdynia to najbardziej na północ wysunięte miasto Trójmiasta. Mieści się w województwie pomorskim na powierzchni 125 km kw, z liczbą mieszkańców ok.250 tys. Gdynia dzieli się na 22 dzielnice, z których największa to Chwarzno-Wiliczno (27 km kw) a najmniejsza to Kamienna Góra (0,63 km kw). Miasto z Sopotem, Gdańskiem i pozostałymi miastami woj. pomorskiego łączy Szybka Kolej Miejska a pociągi dalekobieżne zatrzymują się na głównej stacji Gdynia Główna. Największe miejskie szpitale to Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Szpital Morski im. PCK w Gdyni i Szpital św. Wincentego a Paulo. To miasto doskonale łączące współczesne wygody z pięknem przyrody, którą można cieszyć się głównie na tutejszych plażach nad Morzem Bałtyckim i czterech miejskich kąpieliskach a także w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym czy tutejszych trzech rezerwatach przyrody. W mieście można znaleźć też ponad 40 km ścieżek rowerowych. Największe kluby sportowe to Arka Gdynia i Bałtyk Gdynia.

W Gdyni aktualnie jest na sprzedaż 1 346 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 24 inwestycjach deweloperskich, z których 161 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Gdyni mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 153,00 m2, w tym:

  • 93 mieszkania 1-pokojowych,
  • 540 mieszkań 2-pokojowych,
  • 436 mieszkań 3-pokojowych,
  • 265 mieszkań 4-pokojowych,
  • 12 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Gdyni

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Gdyni wynoszą od 5 569 zł do 17 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Gdyni kosztuje 237 477 zł.

W Gdyni nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Gdyni deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach. W Gdyni mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania w Gdyni

Wybrane promocje w Gdyni

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w Gdyni

Podobne lokalizacje