Nowe mieszkania na Brzeźnie

Hala targowa Pomorskie - Brzeźno

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Brzeźnie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Brzeźnie

Mieszcząca się w nadmorskiej części miasta dzielnica, z wyznaczonymi dwoma letnimi kąpieliskami morskimi. Od strony wschodniej graniczy z Nowym Portem i Letnicą, od Południa z Wrzeszczem Dolnym, a od zachodu z Zaspą-Rozstajem i Przymorzem Wielkim. Zajmuje teren około 3 kilometrów kwadratowych, który zamieszkuje około 14 tysięcy osób. W dzielnicy znajdują się obiekty wielo- oraz jednorodzinne oraz urokliwy Park Brzeźnieński im. Jaja Jerzego Haffnera. Komfort życia codziennego w Brzeźnie zapewnia dostęp do licznych sklepów, punktów usługowych i placówek edukacyjnych oraz rozwinięta sieć dróg – ulica Gdańska, Ignacego Krasickiego, Aleja Generała Józefa Hallera, Tadeusza Gwiazdowskiego i Wczasy.

Na Brzeźnie aktualnie jest na sprzedaż 3 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 3 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Brzeźnie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 47,00 do 58,00 m2, w tym:

  • 3 mieszkania 2-pokojowych.

Na Brzeźnie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania na Brzeźnie

Podobne lokalizacje