Nowe mieszkania na Chyloni

Hala targowa pomorskie - Chylonia

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Chyloni. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Chyloni

Chylonia to największa dzielnica Gdyni pod względem liczby ludności: mieszka tu około 25 300 osób. Zajmuje powierzchnię prawie 4 kilometrów kwadratowych. Gęstość zaludnienia należy do najwyższych w Gdyni i wynosi 6 381 osób na kilometr kwadratowy (według danych z końca 2011 roku).
Zabudowę Chyloni stanowią przede wszystkim bloki i domy jednorodzinne. Największym terenem rekreacyjnym jest park Kiloński, w którym wyznaczono alejki spacerowe, ścieżki rowerowe, trzy boiska i place zabaw. Z dzielnicą sąsiadują lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Do największych zalet mieszkania na Chyloni należą dobrze rozwinięta infrastruktura usługowa i bliskość Śródmieścia.

Na Chyloni aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Chyloni mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 69,00 do 71,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 3-pokojowych.

Ceny mieszkań na Chyloni

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Chyloni wynoszą od 6 614 zł do 6 815 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Chyloni kosztuje 459 047 zł.

Na Chyloni nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Chyloni deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania na Chyloni

Wybrane promocje na Chyloni

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje