Nowe mieszkania na Wrzeszczu

Hala targowa Pomorskie - Wrzeszcz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Wrzeszczu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wrzeszczu

Mieszcząca się w centralnej części miasta dzielnica Gdańska. Zajmuje obszar 10 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 52 tysiące osób. Od strony zachodniej sąsiaduje z Strzyżą, Zaspą-Młyniec, Zaspą-Rozstaje, i Brętowem, od strony północnej z Brzeźnem, od strony wschodniej z Letnicą, Młyńską, Aniołkami, zaś od południa z Aniołkami, Suchaninem i Pieckami-Migowo. W jej obrębie znajdują się Centra Handlowe: Manhattan, Galeria Bałtycka, Centrum Handlowe Jantar oraz Politechnika Gdańska. Zabudowa dzielnicy to zarówno domy jednorodzinne jak i obiekty wielorodzinne. Znaczna ilość punktów usługowych, sportowo-rekreacyjnych, sklepów oraz placówek oświatowych różnego szczebla jest dużym atutem dzielnicy. Dodatkowo, rozwinięta infrastruktura drogowa: Aleja Generała Józefa Hallera, Jana Kochanowskiego, Tadeusza Kościuszki, Aleja Legionów, Trasa Słowackiego, Aleja Żołnierzy Wyklętych, Partyzantów, Jaśkowa Dolina, Jana Sobieskiego, Aleja Zwycięstwa i Aleja Grunwaldzka zapewniają sprawne przemieszczanie się po Wrzeszczu jak i w kierunku innych części miasta.

Na Wrzeszczu aktualnie jest na sprzedaż 147 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Wrzeszczu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 255,00 m2, w tym:

  • 36 mieszkań 1-pokojowych,
  • 30 mieszkań 2-pokojowych,
  • 36 mieszkań 3-pokojowych,
  • 35 mieszkań 4-pokojowych,
  • 4 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Wrzeszczu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Wrzeszczu wynoszą od 7 800 zł do 12 978 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Wrzeszczu kosztuje 324 896 zł.

Na Wrzeszczu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania na Wrzeszczu

Podobne lokalizacje