Nowe mieszkania w Śródmieściu

Hala targowa pomorskie - Śródmieście

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Śródmieściu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Śrómieściu

Nadmorska, centralna dzielnica Gdyni. Od strony północnej graniczy z Oksywiem, Obłużem i Pogórzem, od zachodniej z Chylonią, Leszczynkami i Grabówkiem, od południowej z Działki Leśne i Kamienną Górą, zaś jej wschodnią granice wyznacza Morze Bałtyckie. W jej obrębie znajduje się kąpielisko, którego linia brzegowa wynosi 200 metrów, Akwarium Gdyńskie Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni, dworzec kolejowy Gdynia Główna, budynek Polskich Linii Oceanicznych oraz Centrum Handlowe Batory. Wysoki stopień zurbanizowania dzielnicy i oraz dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa (ulica Władysława IV, Świętojańska, Janka Wiśniewskiego, Polska, Eugeniusza Kwiatkowskiego) pozytywnie wpływają na komfort życia codziennego w dzielnicy Śródmieście.

W Śródmieściu aktualnie jest na sprzedaż 630 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 125,00 m2, w tym:

  • 57 mieszkań 1-pokojowych,
  • 336 mieszkań 2-pokojowych,
  • 124 mieszkania 3-pokojowych,
  • 112 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Śródmieściu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Śródmieściu wynoszą od 5 950 zł do 17 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Śródmieściu kosztuje 391 010 zł.

W Śródmieściu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Śródmieściu deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. W Śródmieściu mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania w Śródmieściu

Wybrane promocje w Śródmieściu

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje